Informatie voor de aanvraag van een vervolgpaar orthopedische schoenen voor onze BELGISCHE klanten.
- Je maakt een afspraak bij een specialist voor het voorschrijven van een voorschrift, herhaling orthopedische schoenen. Dit kan bij: orthopedist, reumatoloog, neuroloog, revalidatiearts
- Als je het voorschrift heeft kan u telefonisch +32 3 669 92 53 een afspraak maken bij ons voor het aanmeten van uw vervolgpaar orthopedische schoenen. U neemt het voorschrift mee naar de afspraak.
- Aan de hand van dit voorschrift doen wij terug een aanvraag bij het ziekenfonds. Als wij de goedkeuring hebben kunnen wij starten met de productie van uw schoenen.
Bij één van de volgende afspraken zorgen wij ervoor dat de documenten voor het ziekenfonds verwerkt zijn met de goedkeuring.
Bij aflevering van de orthopedische schoenen betaal je de eigen bijdrage die voorzien is door het ziekenfonds.
Informatie voor de aanvraag van een vervolgpaar orthopedische schoenen voor onze NEDERLANDSE klanten.
In Nederland heb je geen voorschrift of verwijzing nodig voor een vervolgpaar. Het vervolgpaar mag gemaakt en afgeleverd worden op de voorziene datum wanneer u terug recht heeft.
Bij aflevering van de orthopedische schoenen zijn de kosten in Nederland de eigen bijdrage die voorzien is door het ziekenfonds en het eventuele restant van de eigen risico wordt ook mee verrekend.